Firmy udzielające pożyczek pozabankowych

by nachwilke on

Ludzie wybierają pożyczki w firmach pozabankowych z różnych powodów – nie mogą uzyskać kredytu drogą bankową, posiadają negatywną historię w BIK ponieważ wcześniej spłacali raty kredytu nie regularnie bądź też posiadają niską zdolność kredytową czyli niskie dochody. Zgromadziliśmy dla Was specjalną listę w której zamieściliśmy Firmy udzielające pożyczek pozabankowych, zarówno przez internet jak i w wersji offline.

Zaciągając pożyczkę pozabankową a nie znając rynku, warto w pierwszej kolejności zapoznać się dokładnie z ofertą danej firmy czy kosztami pożyczki a przede wszystkim należy wybrać firmę sprawdzoną, taką która nie narazi nas na dodatkowe, nie przewidziane koszty. Kolorowe reklamy w gazecie czy bannery wywieszone w dużych miastach jak pokazuje historia nie zawsze oznaczają że firma będzie należała do tych bezpiecznych i w których pożyczka będzie tania w spłacie. Może się bowiem okazać że w umowie małym druczkiem będzie zawarta informacja o dodatkowych kosztach czy zanim uzyskamy pożyczkę będziemy musieli wpłacić wysoką prowizję czy przedpłatę a później ani tak pożyczki nie dostaniemy.

Zaciągając pożyczkę pozabankową warto więc wybrać sprawdzone firmy udzielające pożyczek pozabankowych a do takich naszym zdaniem możemy zaliczyć na dzień dzisiejszy Provident, Asa Kredyt, Takto Finanse, Zaimo, Incredit czy Zaplo. Oczywiście koszty pożyczek w tych firmach będą rożne, w jednych mniejsze w drugich większe sięgające dwu krotności pożyczonych pieniędzy ale w przypadku nich otrzymujemy warunki podane czarno na białym i raczej nic w przypadku tych firm nie powinno nas zaskoczyć. Pod warunkiem oczywiście że przed podpisaniem umowy zapoznamy się z harmonogramem spłat pożyczki.

Szukając pożyczek wśród firm pozabankowych i kierując się kosztami takiej pożyczki warto w pierwszej kolejności zajrzeć do oferty jednej z najstarszej firmy udzielającej pożyczek pozabankowych a mianowicie firmy Provident. W ich ofercie znajdują się dwie propozycje spłaty pożyczki: domowa i przelew. O ile ta pierwsza jest dosyć kosztowna w spłacie z powodu tego że po każdą tygodniową ratę pożyczki będzie się u nas zgłaszał pracownik Providenta to opcja przelew jest jedną z najtańszych dostępnych ofert pożyczek pozabankowych. To co odróżnia ofertę firmy Provident od pozostałych firm tego pokroju to wspomniana wcześniej spłata rat pożyczki w cyklu tygodniowym. Podobną formę spłaty stosuje również inna znana na krajowym rynku pozabankowym, firma Bocian.

O negatywnych stronach pożyczek zaciąganych w takich firmach jak Provident czy Bocian nie będziemy wspominać ponieważ naszym zdaniem wypływają one najczęściej od osób które nie zapoznały się wcześniej z harmonogramem spłat pożyczki albo też nie regularnie spłacały swoje zobowiązania przez co zostały im naliczone dodatkowe koszta. Piszący te słowa posiadał zaciągnięte aż trzykrotnie pożyczki w Providencie kiedy zmusiła go do tego sytuacja i nie miał żadnych przykrości z tym związanych a pożyczka okazała się dla niego światełkiem w tunelu, kiedy wszystkie banki na około odmawiały mu udzielenia pożyczki. Podsumowując: spłacajmy raty pożyczki terminowo a unikniemy problemów i nie przyjemności.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat pożyczek Providenta to fakt że dużo łatwiej przyznają oni pożyczki osobom posiadającym niskie dochody, pracującym na pół etatu czy w niektórych przypadkach nawet osobom posiadającym zasiłek dla bezrobotnych.

Pożyczki Asa Kredyt i Takto Finanse – w przypadku tych firm pozabankowych koszty pożyczek również nie są drastycznie wysokie (szczególnie w przypadku pożyczek w Asa) ale uzyskać pożyczkę jest już nieco trudniej niż w przypadku Providenta. Przede wszystkim wymagane jest posiadanie stałego zatrudnienia które umożliwi spłatę rat pożyczki, nie jest weryfikowany BIK ale na pewno zostaną sprawdzone rejestry dłużników takie jak KRD czy Erif.

Firmy udzielające pożyczek pozabankowych 100% online czyli pożyczki cieszące się co raz większą popularnością, za które zabrały się firmy na co dzień udzielające chwilówek a więc jest szybko i sprawnie. Do takich firm należą choćby Zaimo, Zaplo czy Incredit i w przypadku tych firm pożyczkę na koncie możemy mieć nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku. Wystarczy że wypełnimy wniosek o pożyczkę, przelejemy opłatę weryfikacyjną z naszego rachunku bankowego w wysokości 0,01 zł a następnie poczekamy na telefon pracownika firmy który zweryfikuje nasze dane telefonicznie. W ciągu kolejnych kilku minut nastąpi podjęcie o przyznaniu nam pożyczki a jeśli ta będzie pozytywna potrzebna gotówka w ciągu kilku następnych kilku czy kilkunastu minut będzie na naszym koncie.

Firmy udzielające pożyczek pozabankowych – kwoty pożyczek i okresy spłaty

PROVIDENT – do 10 000 zł, okres spłaty od 30 do 90 tygodni
BOCIAN POŻYCZKI – do 6000 zł, okres spłaty od 18 do 62 tygodni
ASA KREDYT – do 2000 zł, okres spłaty od 6 do 18 miesięcy
MOTOPOŻYCZKA (pod zastaw samochodu) – do 100 000 zł, okres spłaty od 3 do 72 miesięcy
PROFI CREDIT – do 25 000 zł, okres spłaty od 6 do 48 miesięcy
TAKTO FINANSE – do 10 000 zł, okres spłaty od 3 do 36 miesięcy
SMS KREDYT – do 15 000 zł, okres spłaty od 1 do 48 miesięcy
ZAPLO – do 4 000 zł, okres spłaty od 3 do 12 miesięcy
ZAIMO – do 6 000 zł, okres spłaty od 1 do 12 miesięcy
INCREDIT – do 5 000 zł, okres spłaty od 1 do 24 miesięcy
SUPER GROSZ– do 10 000 zł, okres spłaty od 1 do 48 miesięcy

Written by: nachwilke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *