Super Grosz – pożyczki 15 000 zł na raty

by nachwilke on

Super Grosz to jedna z bardziej sprawdzonych firm działających na rynku pożyczek pozabankowych. Jakie pożyczki oferuje i kto może skorzystać z oferty firmy?

To, co wyróżnia ofertę firmy Super Grosz to nie tylko możliwość uzyskania pożyczki w sytuacji, gdy bank odrzucił nam wniosek o kredyt. Firma daje nam ponadto realną możliwość uzyskania pożyczki online, czyli całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu.

Pożyczki online od 1000 do 15 000 zł

Bez znaczenia czy chcesz pożyczyć 1000 zł, czy 15 000 zł. W obu tych przypadkach pieniądze możesz otrzymać drogą internetową. Pod warunkiem, że spełnisz wymagania, które stawia swoi klientom firma pożyczkowa Super Grosz. Warto również dodać, że jako nowy klient możesz wnioskować o pożyczkę w maksymalnej wysokości 12 500 zł.

Kto otrzyma pożyczkę w firmie Super Grosz?

Firma nie posiada zbyt wygórowanych oczekiwań wobec swoich klientów. Jeśli więc składasz wniosek o pożyczkę, ponieważ nie udało Ci się uzyskać kredytu w banku, to w Super Grosz masz szansę otrzymać taką pożyczkę. Pod warunkiem, że nie jesteś osobą zadłużoną.

Dla kogo pożyczka w Super Grosz? Pożyczka dostępna jest dla wszystkich osób zameldowanych na terenie Polski, które ukończyły 21 lat. Firma udziela pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. A więc do jej uzyskania wystarczy Ci w zupełności dowód osobisty, telefon komórkowy i konto bankowe.

Informację o przyznaniu pożyczki otrzymasz w wiadomości SMS lub e-mail. Jeśli wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie, pieniądze otrzymasz na konto bankowe w błyskawicznym czasie. Okres spłaty pożyczki długoterminowej w Super Grosz to od 4 do nawet 50 miesięcy.

Written by: nachwilke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *