Pożyczki długoterminowe online

by nachwilke on

Nie tylko w bankach mamy możliwość uzyskania pożyczki długoterminowej z równą ratą miesięczną. Oferuje ją również większość firm udzielających pożyczki pozabankowe. Co więcej, niemal wszystkie firmy z tego grona, udzielają je całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu.

Dużym udogodnieniem w przypadku pożyczek udzielanych przez internet, jest możliwość błyskawicznego pozyskania dodatkowych pieniędzy. Jeśli zabrakło nam pieniędzy na zapłatę rachunków, bo mieliśmy szereg innych wydatków, czy przytrafiła nam się większa awaria np. samochodu. Składając wniosek o pożyczki długoterminowe online za pośrednictwem firmy pozabankowej, mamy duże szanse uzyskania pożyczki bardzo szybko. Bez długiego oczekiwania na decyzję a następnie na przelew pożyczki na konto.

Firmy udzielające pożyczki długoterminowe online

W większości firm pożyczkowych, cały proces udzielenia pożyczki jest bardzo krótki. Zarówno jeśli mówimy o procesie weryfikacji osoby wnioskującej o pożyczkę, jak również samym procesie wysyłania przelewu. W jego przypadku czas oczekiwania może wynieść nawet kilkanaście sekund. Jeśli więc już otrzymamy pozytywną decyzję o udzieleniu pożyczki online, to sam jej przelew to już czysta formalność. Niemal wszystkie firmy udzielające pożyczki przez internet, stosują przelewy natychmiastowe. To przelew który nie jest realizowany tak jak zwykłe przelewy, które potrzebują najczęściej kilku godzin na realizację. Przelew natychmiastowy z jednego konta na drugie jest realizowany w czasie kilku do kilkunastu sekund. Niemal w identyczny sposób jak przelewy wewnętrzne. Dzięki temu przelew pożyczki może zostać zrealizowany w na prawdę krótkim czasie.

Czy długoterminowe pożyczki pozabankowe są drogie w spłacie?

Krótki czas oczekiwania na pożyczkę pozabankową, to niewątpliwie największy atut tych pożyczek. Nieco gorzej wygląda sytuacja związana z ich kosztami. Duża część z nich posiada stosunkowo wysokie opłaty i prowizje. Choć ta sytuacja ani tak uległa poprawie w ciągu kilku ostatnich lat, to jednak nadal są na rynku oferty firm, których koszt jest bardzo wysoki. Dlatego ważna rzeczą, jeśli już podejmiemy decyzję o zaciągnięciu takiej pożyczki, jest weryfikacja jej kosztów. Możemy ją przeprowadzić samodzielnie, przy użyciu dostępnych w internecie narzędzi. Każda firma udzielająca pożyczki długoterminowe online posiada na swojej stronie kalkulatory pożyczkowe. Za ich pomocą możemy sprawdzić, ile będzie nas kosztować rata miesięczna pożyczki. Do tej analizy konieczne jest jedynie podanie kwoty pożyczki oraz planowany okres spłaty.

Dla kogo pożyczka długoterminowa całkowicie przez internet?

Możliwość uzyskania pożyczki online na raty będą miały niemal wszystkie osoby posiadające ukończone 18 lat. Oczywiście podobnie jak banki, tak i firmy pożyczkowe weryfikują zdolność oraz historię kredytową klienta. Z tą różnicą, że firmy pożyczkowe nie posiadają aż tak zaostrzonych kryteriów. Jeśli więc bank odrzucił nasz wniosek o kredyt, szanse na pożyczkę w firmie pożyczkowej będą większe. Nie oznacza to jednak że uda nam się ją uzyskać, jeśli posiadamy zadłużenia w bazach BIK czy dłużników lub nie posiadamy zatrudnienia. W takich sytuacjach nawet firmy pożyczkowe odrzucą nasze wniosek o pożyczkę. Do uzyskania pożyczki długoterminowej online, niezbędne będzie również, posiadanie konta osobistego w banku oraz telefonu komórkowego.

Written by: nachwilke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *