Pożyczki Pozabankowe do 10 000 zł

by nachwilke on

Kontynuując nasz wątek pożyczek pozabankowych który zapoczątkowaliśmy w artykule ”Pożyczki Pozabankowe – 10 000 zł i więcej” dzisiaj przejdziemy do opisania firm które również udzielają pożyczek długoterminowych ale na nieco mniejsze kwoty do 10 000 zł.

O czym również warto wiedzieć – wszystkie spośród przedstawionych dzisiaj firm udzielają pożyczki 10 000 zł całkowicie przez internet a więc do ich uzyskania nie jest wymagane wychodzenie z domu ani przedstawianie dokumentów o zarobkach a ponadto czas oczekiwania na pożyczkę w większości przypadków nie powinien przekroczyć 1 godziny.

ZAIMO (obecnie Monedo Now)
Kwoty pożyczek: do 15 000 zł

Może nie wszyscy pamiętają ale firma Zaimo powstała na bazie tego co oferowała swego czasu Kredito24 raty (czyli oddział Kredito24 udzielający pożyczek długoterminowych). Początkowo firma posiadał w swojej ofercie pożyczki w wysokości nawet 10 tyś zł, jednak wraz ze zmianą marki na Zaimo maksymalna kwota pożyczki została zmniejszona do 6000 zł. Okres spłaty pozostał ten sam i możemy sami wybrać czy pożyczoną gotówkę spłacimy w ciągu 1,2, 3 miesięcy czy12 miesięcy (tylko wynosi maksymalny okres spłaty). Z pożyczek Zaimo mogą skorzystać osoby od 18 roku życia które posiadają dowód osobisty oraz miesięczny dochód. W przeciwieństwie do pozostałych dwóch firm o których zaraz wspomnimy, aby uzyskać pożyczkę w Zaimo nie jest wymagane przesyłanie opłaty weryfikacyjnej z konta bankowego, dzięki wykorzystaniu specjalnej aplikacji Konto Connect. Aktualnie pod nazwą Monedo firma oferuje pożyczki 10 000 zł całkowicie online.

INCREDIT
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł

Czynnikiem który różni oferty Zaimo i firmy Zaplo o której za chwilę wspomnimy, jest to że w Incredit znajdziemy dłuższy okres spłaty przekraczający 12 miesięcy. Maksymalny okres spłaty pożyczki w przypadku oferty Incredit to nawet 24 miesiące (2 lata). Jeśli nasze dochody nie pozwalają na spłacanie wysokich rat pożyczek to pewną alternatywą może być dla nas oferta Incredit która dzięki wydłużeniu okresu spłaty, da nam możliwość zmniejszenia wysokości raty miesięcznej. Maksymalną kwotą jaką pożyczymy w Incrdit jest 5000 zł, jednak nowi klienci muszą liczyć że z limitem dla nowych klientów za sprawą którego mogą pożyczyć oni kwotę nie większą jak 1000 zł. Oferta pożyczki 10 000 zł Incredit skierowana jest do osób które ukończyły 22 lata.

ZAPLO
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł

Kolejną firmą w której uzyskamy drogą internetową długoterminowe pożyczki pozabankowe jest Zaplo. Za marką Zaplo stoi jedna z popularniejszych firm udzielających chwilówki a mianowicie Vivus. W odróżnieniu od macierzystej oferty możemy tu uzyskać pożyczki z długim okresem spłaty wynoszącym o 3 do 12 miesięcy. Wskazując kwotę pożyczki oraz okres spłaty jeszcze przed zawarciem umowy możemy poznać wysokość raty miesięcznej pożyczki oraz łączny koszt pożyczki. Choć w ofercie firmy dostępne są pożyczki do 4000 zł to nowi klienci będą musieli zadowolić się mniejszą kwotą wynoszącą do 1600 zł. Pożyczki w Zaplo udzielane są osobom w wieku od 21 lat. Firma jest jedna z nielicznych firm pozabankowych które weryfikuje dane pożyczkobiorców w BIK (Biuro Informacji Kredytowej).

Written by: nachwilke

1 Comment

Paweł Maron

Najtaniej taka duża pożyczka wyjdzie nas chyba w Rapida Money, tylko do jej uzyskania trzeba mieć poręczyciela. Ale chyba lepiej pokombinować, załatwić kogoś takiego niż potem płakać na ogromnymi kosztami które trzeba spłacać. A w każdej jednej firmie pożyczkowej przy pożyczce 10 000 zł, trzeba drugie tyle oddać a więc są to ogromne koszty które trzeba ponieść.

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.