Kosmiczna Pożyczka

by nachwilke on

Nie da się nie zauważyć, że na rynku pożyczek pozabankowych panuje prawdziwe szaleństwo a nowe marki i firmy rodzą się jak grzyby po deszczu. Kosmiczna Pożyczka to kolejna nowa marka z sektora pozabankowego, która pod swoimi skrzydłami ma propozycje dla osób szukających pożyczki z krótkim okresem spłaty, jak i dla tych które zamierzają pożyczkę spłacać w ratach miesięcznych.

Należałoby od razu na wstępie zaznaczyć że Kosmiczna Pożyczka to nie tyle co nowa firma pozabankowa, co nowa marka świadcząca usługi pośrednictwa w zakresie załatwienia pożyczki. Trzeba też od razu powiedzieć że za tego typu usługi nie jest pobierana jakakolwiek prowizja a ewentualne koszty pożyczki ponosimy tylko u pożyczkodawcy, z którego oferty zdecydowaliśmy się skorzystać.

Skorzystanie z oferty takich marek jak Kosmiczna Pożyczka jest o tyle dobre, że mamy duże większe szanse na pozyskanie gotówki której potrzebujemy. Firma współpracuje z wieloma instytucjami udzielającymi pożyczek pozabankowych, stad większe prawdopodobieństwo że uda nam się uzyskać potrzebną pożyczkę, tym bardziej jeśli nie posiadamy jeszcze historii kredytowej czy ukończyliśmy dopiero 18 czy 19 lat.

Jak wspomniałem wcześniej, oferta skierowana jest zarówno do tych osób które szukają dla siebie krótkoterminowej, nie dużej chwilówki jak również tych którzy szukają większej sumy pieniędzy i z dłuższym okresem spłaty. W przypadku dostępnych kwot mamy tu dyspozycji od 100 zł do nawet 25 000 zł, a okres spłaty pożyczki możemy wybrać dowolny z zakresu od 30 do 360 dni.

Praktycznie każda osoba ma możliwość uzyskania pożyczki za pośrednictwem Kosmicznej Pożyczki, o ile ma już ukończone 18 lat, posiada dowód osobisty, dochody umożliwiające spłatę pożyczki a przy tym ma założone konto osobiste w banku.

Written by: nachwilke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.