Pożyczka pozabankowa 1000zł na 12 miesięcy

by nachwilke on

Pożyczenie gotówki w wysokości 1000 zł najbardziej będzie dla nas opłacalne gdy pożyczymy taką kwotę na jak najkrótszy okres. W przypadku pożyczki 1000 zł na 1 miesiąc możemy nawet nie płacić wcale korzystając z popularnych promocji chwilówek 0%, tyle że całą pożyczoną kwotę będziemy musieli zwrócić w ciągu 30 dni. Jeżeli nie zdążymy będziemy musieli przedłużyć termin spłaty pożyczki a to pociągnie już za sobą dodatkowe koszta.

Jeżeli więc zależy nam na pożyczeniu 1000 zł na nie mniej i nie więcej tylko na 12 miesięcy – mamy kilka opcji do wyboru, postaramy się sprawdzić na jakie koszty będziemy musieli się przygotować jeśli jesteśmy gotowi wziąć taką pożyczkę. Podane koszty są jedynie orientacyjne i mogliśmy je znaleźć bez problemu na stronach danych instytucji.

Provident: koszt pożyczki 1000 zł w opcji Przelew (60 tygodni) to 1 398,67 zł

Okazuje się że najtańszą propozycję będzie miał dla nas Provident który co prawda nie udziela pożyczek na 12 miesięcy ale zbliżony okres spłaty w postaci 60 tygodni. Zaprezentowana oferta dostępna jest wyłącznie w opcji przelew ponieważ tradycyjna „domowa” oferta Providenta jest znacznie bardziej kosztowna i tej byśmy nie polecali z naszej strony. Pożyczka w opcji przelew to jednak oferta godna polecenia pod warunkiem oczywiście że rzeczywiste koszt nie odstają od tych które otrzymaliśmy.

Asa Kredyt: koszt pożyczki to 1619,00 zł

Nieco większą kwotę do spłaty ale wcale nie tak dużą biorąc pod uwagę długi okres spłaty nie dużej bądź co bądź kwoty pożyczki oferuje firma Asa Kredyt. W ich ofercie możemy idealnie dopasować sobie kwotę pożyczki oraz co do 1 miesiąca okres spłaty a więc w naszym przypadku 12 miesięcy. Oferta pożyczki 1000 zł dostępna jest dla osób od 20 roku życia które nie trafiły do tej pory na popularne rejestry dłużników za nie spłacanie rachunków telefonicznych czy innych zobowiązań.

Takto Finanse: koszt pożyczki to 1584,00 zł

Nie wiele tańszą kwotę do spłaty otrzymaliśmy w firmie Takto Finanse która w ubiegłym roku pojawiła się na krajowym rynku finansowym oferując pożyczki pozabankowe. Podobnie jak w przypadku Asa możemy dowolnie regulować sobie kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Firma oferuje swoje pożyczki również osobom znajdującym się aktualnie w nie najlepszej sytuacji finansowej, bądź też pracująca na umowach „śmieciowych”. Jeżeli jednak mamy większe zadłużenia, w dodatku z komornikiem to raczej nie liczmy na pożyczkę w Takto.

Incredit: koszt pożyczki to 1800,00 zł

Incredit to rekordzista na naszej liście oferujący najwyższą kwotę do spłaty ponieważ blisko dwukrotnie wyższą od pożyczonej kwoty. To ani tak jednak z najtańszych pożyczek pozabankowych dostępna na tym rynku, ponieważ większość ofert które są dostępne (nie będziemy tu przytaczać nazw firm) osiąga znacznie wyższe kwoty do spłaty. W Incredit pożyczymy 1000 zł bez większych przeszkód przedstawiając jedynie nasze dane z dowodu osobistego oraz przelewając opłatę weryfikacyjną na konto pożyczkodawcy. Choć koszt pożyczki jest wyższy od wcześniej prezentowanych firm to w Incredit pożyczkę uzyskamy potrzebną pożyczkę bardzo szybko nawet w ciągu 1 godziny od złożenia wniosku o pożyczkę.

Zaimo: to jeszcze jedna firma w której dostępna jest pożyczka 1000 zł na okres 12 miesięcy. Niestety nie poznaliśmy dokładnych kosztów pożyczki ponieważ jak podkreśla sama firma te są uzależnione od oceny zdolności pożyczkobiorcy, starającego się o uzyskanie pożyczki.

Written by: nachwilke

2 komentarze

Anna Nowak

Witam. Gdzie dostanę szybką pożyczkę na konto? Inne banki nie udziela gdyż nie pracuje….-pomóżcie. Będę wdzięczna za poradę.

Reply
Paweł Maron

Jedynie w Rapida Money, ale tam będzie Ci potrzebny gwarant czyli taka dodatkowa osoba posiadająca albo dobrą historię kredytową albo posiadająca nieruchomość.

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *