Pożyczka 2000 zł na okres 12 miesięcy

by nachwilke on

Ten artykuł jest jakby nawiązaniem do wcześniej zaprezentowanego na naszych stronach materiału który dotyczył pożyczek 1000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy. Tym razem sięgamy po większą kwotę również w firmach pozabankowo i sprawdzamy na jakie kwoty będziemy musieli się przygotować jeżeli będziemy zainteresowani pożyczeniem takich pieniędzy. Szukamy firmy w której dostępna jest pożyczka 2000 zł w opcji pozabankowej.

Pierwszą firmą w której sprawdziliśmy koszty pożyczki był Provident z myślą że to właśnie u nich uzyskamy najtańszą ofertę takiej pożyczki. Szybko jednak okazał się że najlepsze warunki ma nam jednak do zaproponowania firma Asa Kredyt w której jeżeli pożyczymy 2000 zł na okres 12 miesięcy to łączny koszt pożyczki zamknie się w kwocie 2668,00 zł. Taki rezultat otrzymaliśmy używając kalkulatora dostępnego dla wszystkich osób na stronie firmy. Może to oczywiście być bardzo orientacyjny koszt całej pożyczki. Formalności związane z pożyczką możemy dopiąć całkowicie drogą internetowo i bez konieczności wychodzenia z domu a wszystkie potrzebne dokumenty dowiezie nam do domu firma kurierska.

Po Asa Kredyt po lupę wzięliśmy ofertę Providenta w którym również dostępna jest pożyczka 2000 zł. Sprawdziliśmy wyłącznie ofertę przelewową firmy ponieważ opcja opcja domowa w przypadku kosztów nie była przez nas kwestionowana ze względu na zbyt duże koszty. A jak te koszty wyglądają w przypadku oferty „przelew”? Pożyczając w Providencie 2000 zł na okres 60 tygodni (jak wiadomo firma stosuje taki schemat spłaty od początku działalności) czyli w przybliżeniu około 12 miesięcy łącznie spłaty będziemy mieli 2 797,34 zł lub też zbliżoną kwotę do tej którą otrzymaliśmy z kalkulatora.

Kolejną firmę którą prześwietliliśmy pod kątem pożyczek na 2000 zł była popularna w ostatnim czasie i znana głównie w internecie za sprawą wielu reklam i bannerów firma Takto Finanse. Okazuje się jednak że koszt pożyczki w Takto będzie znacznie wyższy niż w przypadku ofert zarówno Asa Kredyt jak i Providenta ponieważ łącznie do spłaty będziemy mieli kwotę 3156,00 zł. Podobnie jak w przypadku Asa wszystkie potrzebne formalności załatwić powinniśmy przez internet. Firma poinformowała nas że w ostatnim czasie znacznie przyspieszyła przyznawania pożyczek i tak na decyzję o przyznaniu nam pożyczki będziemy czekać teraz nie dłużej niż 1 godzinę a w kolejnej godzinie pieniądze powinny już się pojawić na naszym koncie.

Również w firmie Zaimo bez żadnych przeszkód dostępna jest pożyczka 2000 zł na okres 12 miesięcy, jednak nie udało nam się sprawdzić dokładnie kosztów takiej pożyczki ponieważ firma podaje jedynie przykład pożyczenie 3000 zł na okres 12 miesięcy. Wynika z niego jednak że koszt pożyczki do tanich nie będzie należał a może sięgnąć nawet dwukrotnej kwoty od pożyczonej czyli blisko 4000 zł.

Jeszcze jedna firma która przychodzi nam na myśl to Incredit jednak tutaj aby pożyczyć interesującą nas dzisiaj kwotę musielibyśmy mieć już na koncie przynajmniej jedną pożyczoną u nich pożyczkę ponieważ zarówno pożyczki na 2000 zł jak i na dłuższy okres spłaty przyznawane są klientom które już wcześniej w Incredit zaciągały pożyczki. Koszt pożyczki również nie mały ponieważ łączny koszt pożyczki zamknie się w kwocie 3600 zł.

Written by: nachwilke

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *